\"\" Projekt Siłowni Zewnętrznej do Budżetu Obywatelskiego – COMES
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Przedstawiamy Państwu propozycję zagospodarowaniasiłowni plenerowej na nawierzchni utwardzonej połączonej z terenem do ćwiczeń StreetWorkout, na którym zastosowano naturalną nawierzchnię piaskową. Ta oferta, to propozycja odpowiednia dla wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu – zarówno tych lubiących bardziej skomplikowane ćwiczenia, jak i osób preferujących mniejszy wysiłek. Tego typu teren jest przeznaczony zarówno dla młodzieży, dorosłych i osób starszych. Jest to doskonały przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym – aktywność plus spotkanie z innymi to coś ‘dla ciała i dla ducha’.

projekt siłownia plenerowa budżet obywatelski

W naszej propozycji można znaleźć cztery urządzenia do ćwiczeń sprawnościowych (Sthenos 10, 13, 5 oraz 3) i osiem podwójnch urządzeń siłowni plenerowej zamontowanych na słupie

  • Orbitrek + Narciarz,
  • Ławeczka + Rowerek ręczny,
  • Wyciąg górny + Krzesło,
  • Drabinka + Podciąg nóg,
  • Bieżnia + Jeździec,
  • Prostownik pleców + Stepper,
  • Motyl ściskający + Motyl rozciągający,
  • Kolarz + Prostownik nóg

Urządzenia sprawnościowe (Sthenos) oraz urządzenia siłowni plenerowej są wykonane z solidnych i trwałych materiałów, odporne na niekorzystne warunki pogodowe, akty wandalizmu. Co więcej ich nowoczesny wygląd doskonale wpisuje się w przestrzeń każdego osiedla.

Niewątpliwą zaletą proponowanych urządzeń jest możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów w rozmaite zestawy, w zależności od wymagań i preferencji przyszłych użytkowników. Zaproponowane urządzenia umożliwiają trening wszystkich partii mięśni.

By nie brakowało miejsc odpoczynku i możliwości bezpiecznego postawienia roweru zastosowano ławki kątowe (Ławka narożna kątowa) oraz stojaki na rowery (Tur).

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.