\"\" Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne – Projekty do Budżetu Obywatelskiego
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Place zabaw i tereny rekreacyjno-sportowe pod dofinansowania z budżetu obywatelskiego

Jednymi z najczęściej realizowanych projektów z budżetu obywatelskiego są tereny rekreacyjne takie jak place zabaw, siłownie plenerowe oraz tereny z urządzeniami do ćwiczeń sprawnościowych. Zaprojektowanie terenu rekreacyjnego w ramach budżetu partycypacyjnego warto powierzyć doświadczanemu i zaufanemu producentowi placów zabaw i siłownie plenerowych, jakim jest polska firma Comes Sokołowscy.

Zaprojektowane przez nas place zabaw, siłownie zewnętrzne i tereny rekreacyjne do street-workout stoją na terenie całej Polski., które pozwoli łatwiej Państwu przygotować projekt pod inwestycję z budżetu obywatelskiego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nawiązujemy bliskie relacje, a nasz klient otrzymuje fachowe doradztwo na każdym etapie projektu.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów jak wykorzystać środki z budżetu obywatelskiego

Projekt Placu Zabaw

kosmiczny-plac-zabaw-comes-wizualizacja

Przedstawiamy Państwu propozycję zagospodarowania placu zabaw, na którym w strefie urządzeń zabawowych zastosowano naturalną nawierzchnię piaskową. Nawierzchnia piaskowa wymagana jest pod wyższymi urządzeniami, których WSU* przekracza 1 m. Ta oferta, to propozycja odpowiednia zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci, dlatego stanowi doskonały pomysł na zagospodarowanie osiedlowego placu zabaw.

Zobacz projekt

Projekt Siłowni Zewnętrznej

silownie-plenerowe-comes-widok-1

Przedstawiamy Państwu propozycję zagospodarowaniasiłowni plenerowej na nawierzchni utwardzonej połączonej z terenem do ćwiczeńStreetWorkout, na którym zastosowano naturalną nawierzchnię piaskową. Ta oferta, to propozycja odpowiednia dla wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu – zarówno tych lubiących bardziej skomplikowane ćwiczenia, jak i osób preferujących mniejszy wysiłek. Tego typu teren jest przeznaczony zarówno dla młodzieży, dorosłych i osób starszych. Jest to doskonały przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym – aktywność plus spotkanie z innymi to coś ‘dla ciała i dla ducha’.

Zobacz projekt

Projekt Street Workout

urzadzenia-sprawnosciowe-comes-widok-1

Przedstawiamy Państwu propozycję zagospodarowania terenu do ćwiczeń Street Workout, na którym w strefie urządzeń sprawnościowych zastosowano naturalną nawierzchnię piaskową. Nawierzchnia piaskowa doskonale amortyzuje upadki z wysokości przekraczających 1m, jest tania, łatwo dostępna i nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Ta oferta, to propozycja odpowiednia dla wszystkich którzy pragną poćwiczyć na świeżym powietrzu, aktywnie spędzić wolny czas w gronie przyjaciół, a także dla profesjonalistów uprawiających Street Workout. Jest to doskonały pomysł na zagospodarowanie osiedlowego terenu rekreacyjnego, ponieważ jest dostępny dla wszystkich, o każdej porze i całkowicie bezpłatnie.

Zobacz projekt

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.